O tom, že Floyd Mayweather bude posledný deň tohto roka bojovať s japonským kickboxerom Tenshinom Nasukawom, sme vás už informovali. Vtedy však ešte nebolo jasné, o aký zápas pôjde. Floyd ale na tlačovej konferencii v Tokiu povedal, že si chce vyskúšať MMA! 

Mayweather podľa svojich slov plánuje preraziť aj vo svete tohto športu, v ktorom je na rozdiel od boxu dovolené takmer všetko. Taktiež plánuje pritiahnuť do MMA ďalších boxerov a veľké hviezdy. Zatiaľ nie sú stanovené jasné pravidlá tohto zápasu, no neporazený japonský bojovník s bilanciou 27-0 je v takomto prípade jasným favoritom. Navyše, stretnutie sa bude konať na jeho domácej pôde, čo je pre neho veľkým plusom.

Na túto situáciu samozrejme musel zareagovať aj nekorunovaný kráľ MMA Conor McGregor. Ten na svojom Instagrame zverejnil túto fotku oboch bojovníkov a verejne ich zosmiešnil. Najprv vysmial Floydove oblečenie a ironicky sa ho opýtal, či je to pretekárska kombinéza alebo oblečenie, ktoré sa používa, keď chce človek schudnúť (v angličtine tzv. sauna suit).

Svoje si potom odniesol aj japonský bojovník Tenshin. Floyda sa Conor v slangovom jazyku opýtal, kto je ten malý penis vedľa neho (v angličtine “little prick”). Usúdil, že je to celé nejaké šialenstvo, že to vyzerá ako nejaká fotka z natáčania filmu Križovatka smrti 5, a oboch zápasníkov okamžite prirovnal k hlavným hrdinom Chrisovi Tuckerovi a Jackiemu Chanovi.  V závere sa snaží prihovoriť Floydovi, aby sa na to celé radšej vykašľal, pretože on je predsa Floyd Mayweather. Zdá sa teda, že Conor si myslí, že takýto bojovník už nemá komu, čo dokazovať. Každopádne americký boxer sa už do sveta MMA horlivo pustil a my sme zvedaví, ako mu to pôjde.

zdroj : manmagazin.sk