Pôvodná dohoda sa nekoná! Pre fitnes trénera Martina Šmahela budú mať blížiace sa Vianoce smutný nádych. Večer, keď budú všetky deti s rozžiarenými očkami rozbaľovať svoje darčeky, nebude môcť vyobjímať milovanú dcérku Miu.

Dievčatko bude vtedy so svojou mamou, moderátorkou Miriam Kalisovou (33). Rozvedený fitnesák sa musel zmieriť s tým, že tento scenár bude realitou aj najbližšie roky. Ako to vysvetlila samotná markizáčka?

Vianoce sú už pred dverami, no nie každému bude dopriate stráviť ich so všetkými svojimi najbližšími. To bude, žiaľ, aj prípad Martina Šmahela. Jeho malá princezná strávi Štedrý deň so svojou mamou Miriam Kalisovou, hoci pôvodné plány zneli inak. „Máme dohodu, že Vianoce a podobné sviatky budeme s malou tráviť striedavo – každý rok niekto z nás. Ale, žiaľ, nedokážem za tým stáť a odtrhnúť Miušku od mamy na Vianoce, počkám, keď bude po Vianociach a vtedy s ňou budem,“ priznal Novému Času fitnesák, ktorý dúfa, že raz sa karta obráti a nebude musieť čakať až na koniec sviatkov. „Možno, keď bude staršia a sama sa rozhodne, kde chce tráviť Vianoce.“

Bude s priateľkou

Hoci v týchto výnimočných chvíľach nebude s dcérkou, za štedrovečerným stolom nebude sedieť sám. „Budem s priateľkou, jej dcérkou a mojou rodinou. 25. decembra už aj s Miuškou,“ dodal Šmahel. Priznal tak doteraz utajovaný vzťah s Beátou, ktorá má tiež malé dievčatko. Samotná Kalisová priznala, že dcérka bude s ňou.

„Miuška bude u mňa len na Štedrý deň. Hneď 25. decembra ráno ju veziem k Martinovi, kde bude až do Silvestra, takže bude s obidvoma a bude mať dvoje Vianoce,“ povedala Novému Času moderátorka, pričom zároveň dodala: „Myslím, že v našej situácii sme zvolili najlepšie riešenie pre všetkých,“ uzavrela markizáčka, ktorá po rozvode randila s hokejistom Dušanom Pašekom, no ich románik je už minulosťou.

Zdroj : čas.sk
Pozri aj:   Tajomstvo Celeste Buckingham ODHALENÉ: Jej priateľ (41) je známy muž!