Nádhernú blondínu Zuzanitu alebo Zuzanu Žilinčíkovú určite pozná väčšina z Vás. Do povedomia sa dostala aj vďaka televíznej šou Nákupné maniačky či kontroverznú reláciu Take Me Out. Svoju top postavu taktiež prezentuje aj na sociálnych sieťach, hlavne na instagrame. Fotky jasne naznačujú, že jej odvaha nechýba, veď naozaj sa nemá za čo hanbiť. Na instagrame nedávno oslavovala jej nový rekord v počte followerov, sleduje ju viac ako 100 000 ľudí, čo je na slovenské pomery naozaj pekné číslo.

Zuzanita nám prezradila aká bola cesta k jej 100k followerom na instagrame.

 

Môj instagram má už dva roky , pamätám si prvú fotku som pridala z mojej oslavy 30 tky 😀  Ale vtedy som sa ešte instagramu veľmi nevenovala , nevidela som zmysel tráviť čas pridávaním fotiek a komentovaním . S  odstupom času som zmenila nato názor. Zistila som  , že je to dobrý zdroj kontaktov a dobrá reklama okrem toho ,  že tam mám svojich známych. A na instagrame si aj zarábam  prezentovaním kozmetiky , oblečenia a podobne. S toľkými sledovateľmi to ide oveľa lahšie. 😀

Toto je jej prvá fotka na instagrame. 

Ale nebolo to jednoduché ,  zo začiatku som musela aj premazávať fotky  kôli svojim ex nakoľko som tam mala svoje prsia a im sa to nepáčilo a žiarlili. Ale poznať ma môžete aj z Televíznych show.Ale späť k instagramu . Začala som veľa cestovať a pridávať fotky z dovoleniek a fitka a to malo  veľký úspech . Keď som sa blížila k 100 000 odberateľom práve som bola  v Dubaji  kôli  foteniu  na kalendár na rok 2019 ,  takže ak sa to podarí tak sa máte na čo tešiť . Kalendár buďe aj v predaji s vlastnoručným podpisom na mojom instagrame. A práve  v Dubaji som urobila fotku s počtom 100k followerov . Lenže v cudzej krajine s divnými tradíciami to bol dosť problém sa vyzívavo obliesť a fotiť niekde v meste na verejnosti tak preto väčšinou všetky moje fotky sú buď z hotela alebo pláže JUMERAIH kde som bola aj ubytovaná.  S narastajúcim počtom odberateľov sa teším pretože 80% sledujúcich sú práve Slováci! Zvyšok je India , Česko ale aj Amerika.  Ďakujem za svojích odberateľov. Viac o kalendári sa dozviete na mojom profile.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

💋💋💋💋💋 #goodmorning 💋💋💋💋

Príspevok, ktorý zdieľa zuzana zilincikova 🇸🇰 (@z.u.z.a.n.i.t.a),

Pozri aj:   Nelin traumatický pôrod má šokujúcu DOHRU: Stalo sa čosi, čo… !