Instagramová celebritka Zuzana Plačková prijala pozvanie do markizáckej internetovej relácie TBT, kde otvorene prehovorila o svojom manželstve, podnikaní, a dokonca prezradila nekalé praktiky slovenských celebrít, ktoré údajne zavádzajú širokú verejnosť

Zuzana Strausz Plačková sa stala hosťom v relácií #tbt pod taktovkou Matúša Krnčoka. V priebehu rozhovoru prezradila, že jej príjem iba zo sociálnej siete Instagram sa pohybuje okolo 10-tisíc eur. Rada si dopraje oblečenie a kabelky zo zahraničných luxusných e-shopov, keďže si to jednoducho môže dovoliť. Aj pri nakupovaní sa však zamýšľa nad tovarom, ktorý ju pokojne môže stáť aj tisícky eur.

Matúšovi následne prezradila, že sa na spoločenských akciách veľmi čuduje, keď sú slovenské celebrity odeté v luxuse od hlavy po päty, aj napriek tomu, že nemajú taký veľký príjem ako ona sama. ,,A ja stále rozmýšľam, kokos ja nezarábam málo, ale to jednoducho nedáš,“ povedala moderátorovi. Následne povedala tajné triky známych osobností.

Tie si totiž údajne nakúpia drahé oblečenie, kabelky i topánky, ktoré predvedú na verejnosti. Následne ich však vrátia, keďže vo vybraných e-shopoch je možné vrátiť tovar do 30 dní v prípade, že im nesadla veľkosť či strih. ,,Normálne mi je na grcanie z nich. Nikdy nie je všetko také, ako to vyzerá,“ uzatvorila túto tému Zuzana.

Zdroj : hitky.sk

 

Pozri aj:   Rana pod pás pre Martina Jakubca: Tvrdý odkaz od Otta Weitera!