Zuzana Fialová (44) otvorene priznala, že má nepríjemný zdravotný problém, o ktorom nerada hovorí. Slová jej lekára však znejú strašidelne a herečka by si mala na seba dávať pozor.

Zuzana patrí v slovenskom šoubiznise k najukecanejším a najenergickejším herečkám na scéne. Vďaka svojmu výrečnému jazyku si získala mnoho fanúšikov, no aj odporcov. Po poslednom slovnom spore s kňazom Kuffom, či dokonca Adelou Vinczeovou, ktorej poslala uštipačný odkaz, sa ale vrhla na porotcovanie v obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome.

Rovnako sa objavila v zábavnej relácii Sedem a výrazná herečka sa okrem televízie aktívne venuje aj herectvu v SND. Málokto však tuší, že za nespútanou povahou a ohnivým prejavom sa skrýva zdravotný problém, o ktorom Zuzana na verejnosti hovorí len nerada. Herečku totiž trápi výrazne nízky tlak, s ktorým navyše bojuje dosť svojským spôsobom.

Ako priznala pre časopis InVitro, na medicínsky problém má vlastný recept: “Som brutálny nízkotlakár a ráno si dám: kávu, druhú kávu, cigaretu. Potom začnem fungovať vo svojom zrýchlenom režime. Určite sa to dá nahradiť, že by som si dala tenisky a išla behať, ale bojím sa, že by som do päť minút spadla a zlomila si nohu. Môj doktor sa ma pýta: ‚No tak čo, mŕtva Zuza?‘ Na takej úrovni mám tlak,“ šokuje strašidelnými slovami lekára. Zdá sa ale, že Zuzana si hlavu nad tlakom príliš neláme a radšej sa venuje tomu, čo ju baví.

 

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   Vyhral 75 000 € a zmizol z obrazoviek: TOTO dnes robí víťaz Farmy X!