Daniela Hantuchová je dnes už bývalou slovenskou tenisovou hviezdou. Nedávno sa objavila v relácií “Neskoro večer”, kde na nej mohli diváci oči nechať. Zrelá kráska vyzerá totiž ešte lepšie ako pred desiatimi rokmi! 

Dlhé roky sme sa mohli tešiť z jej výkonov na tenisových kurtoch. Daniela bola svojho času totiž jednou z najlepších tenistiek sveta. V januári roku 2003 bola dokonca na skvelom piatom mieste v rebríčku WTA. Celkovo vyhrala na okruhu WTA 7 titulov vo dvojhre, 9 vo štvorhre a získala všetky štyri grandslamové tituly v zmiešanej štvorhre. Takisto bola v roku 2002 najdôležitejšou postavou nášho víťazstva v súťaží reprezentačných tímov Fed Cup a v tejto súťaži je absolútnou rekordérkou v počte štartov za reprezentáciu.

Svoju kariéru ukončila v júli minulého roka počas Wimbledonu. Momentálne žije prevažne v USA a venuje sa vlastnej tenisovej relácii. Roky, ktoré pomaly pribúdajú, sa však na nej vôbec neodrazili, skôr naopak. Daniela vyzerá ešte lepšie, ako kedykoľvek predtým. Navyše v rozhovore sa priznala, že momentálne priateľa nemá, no vzťahom je otvorená, takže páni stále máte šancu!

Daniela Hantuchová

zdroj : manmagazin.sk