Hana Gregorová (65) sa po obrovskom mediálnom škandále so zajačikom Ondřejom Koptíkom (33) dala opäť dokopy. Herečka pôsobí o čosi strhanejšie a staršie, no zaľúbenci si takto hrkútajú pred zrakmi ľudí.

Gregorová si napriek niekoľkotýždňovej štvanici, ktorú v médiách rozpútal jej mladý zajačik Koptík, nedá pokoj. Po jeho absolvovaní protidrogového liečenia sa ku svojmu staronovému frajerovi opäť vrátila, a nielen to! Dvojica má údajne chystať romantické zásnuby a svadbu, čo nepoprel ani samotný mladý muž.

Potom, čo sa zo začiatku obnovenia ich romániku pred očami svedkov chránili a snažili pôsobiť decentne, sa už vôbec neskrývajú. Najnovšie ich pristihli v podniku v meste, kde sa najprv prechádzali ruka v ruke a neskôr si spolu posedeli pri dobrej kávičke. Zo záberov pre Extra je zjavné, že Koptík sa od svojej lásky nepohne ani na milimeter a po celý čas na ňu zamilovane hľadí. Herečka pôsobí síce o niečo staršie, no zato spokojne vedľa muža, ku ktorému zrejme prechováva hlboké city. Ako inak by sa dalo vysvetliť, že si ho aj napriek početným škandálom pustila znovu do života?

zdroj : hitky.sk , extra.cz

Pozri aj:   Kollárova matka č.9 Barbora Balúchová o štedrých dotáciách od boháča: Čo robím s jeho peniazmi