Zora Czoborová (51), jedna z najznámejších európskych fitnesiek, sa počas pobytu v slnečnom Taliansku dostala do poriadnych problémov. Určite tak ľahko nezabudne, že sa pred očami svojich zverencov dostala do rúk mužov zákona, ktorí s ňou rozhodne nezaobchádzali v rukavičkách.

Zora pravidelne organizuje fitnes pobyty, kde svojim “ľuďom“ vysvetľuje, ako správne cvičiť a voliť predovšetkým zdravé potraviny vo svojom jedálničku. Súčasťou výletu je aj prechádzka do ulíc, pričom tentokrát išlo o Taliansko.

Czoborová neodolala a pred múzeom umenia sa postavila pod sochu Dávida od Michelangela, pričom chcela mať jeden záber na pamiatku. V nečakanom momente ju však obkolesili policajti, ktorí ju zatkli a odviedli na policajnú stanicu. ,,Vôbec som neriešila nejakú bielu čiaru, za ktorú nebolo povolené prejsť,“ vysvetlila na sociálnej sieti.

Fitnes trénerka priznala, že jej nebolo všetko jedno, keďže zo začiatku vôbec netušila, že spravila niečo zlé. Sama priznala, že fotka s touto slávnou sochou ju vyšla pekne draho, keďže musela zaplatiť mastnú pokutu. Zdá sa, že zo Zory sa stala neposlušná turistka a na ďalších zájazdoch si bude dávať väčší pozor, pričom bude sledovať okolo pamiatok všetky biele čiary.

zdroj:hitky.sk