Známa Superstaristka z hudobnej súťaže už nie je tým bacuľatým dievčatkom, ktoré zažiarilo pred televíznymi kamerami v roku 2013. Vyrástla z nej krásna žena, ktorá sa pred pár dňami vydala za svoju lásku a navyše sa jej podarilo schudnúť úžasných 20 kilogramov.

Mladučká speváčka zažiarila v súťaži Česko Slovensko hľadá Superstar v roku 2013, no hoci mala výrazný hlas, s víťazstvom ju predbehla Sabina Křováková. Veronika Stýblová ale odvtedy za päť rokov dozrela a dnes je z nej krásna mladá žena.

Krehká blondínka sa aj naďalej venuje spievaniu, čoho dôkazom sú aj jej natešené snímky na sociálnych sieťach, kde sa delí s fanúšikmi o radosť z koncertov. Za tie roky ale prešla viacerými výraznými zmenami. Pred pár dňami sa z nej dokonca stala vydatá pani a za muža si zobrala svoju dlhoročnú lásku Jána Slatinského. V svadobných šatách vyzerala speváčka ako princezná, čomu dopomohla aj výrazná zmena životosprávy. Veronike sa totiž podarilo od súťaže schudnúť neuveriteľných 20 kilogramov a musíme uznať, že jej to veľmi pristane.

zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Moderátorka Danica Nejedlá po 20 rokoch v Záhorskej Bystrici: Pravda o mojom konci v Markíze