Známa slovenská speváčka má od utorka dôvod na obrovskú radosť. Tehotná kráska totiž konečne porodila a so svojím partnerom sa stali prvýkrát hrdými rodičmi.

Slovenská speváčka Dáša “Mamba” Šarközyová (29) sa stala konečne maminou! Svoje prvé bábätko mala porodiť podľa informácii Plusky pritom už v utorok. So svojím partnerom, tanečníkom Tonym Poruchom (28), sa tak stali pyšnými rodičmi ešte začiatkom týždňa.

Fotku bábätka kráska zatiaľ nezverejnila, no údajne mala rodiť v petržalskej nemocnici a pôrod mal trvať približne dve hodiny. Speváčka sa pritom len pred pár dňami pochválila novým singlom, ku ktorému stihla za jeden deň natočiť videoklip i nafotiť promo snímky. Celá príprava trvala približne 10 hodín, tehuľka mala so svojím bruškom čo robiť a priznala, že ju zmohla únava.

Po vystúpení Márie Bartalos v šou Tvoja tvár s hitom Level Up sa aj Mamba s Tonym zapojili do výzvy a pred pár týždňami odtancovali chytľavú choreografiu do rytmu piesne od Ciary. Dáša prezradila, že bábätko malo rado hudbu už v brušku, a preto sa rodičia už teraz môžu tešiť na to, aký talent po nich zdedí. Gratulujeme!

Zdroj  : hitky.sk