Žilinský hotel, kde môžete pracovať, ale aj relaxovať

Práve cez leto hľadáme miesto, kde by sme si oddýchli od práce a načerpali potrebnú energiu do ďalších pracovných týždňov. Niekedy spojíme prácu s oddychom a zavítame na kongresy/ mítingy do hotelov, ktoré ponúkajú okrem krásne zariadených konferenčných miestností aj peknú reštauráciu s príjemnými čašníkmi a skvelým menu.

V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme hotel, kde môžete usporiadať míting/ kongres, ale zároveň tam ísť s rodinou oddýchnuť si a načerpať novú energiu. Je ním Hotel Galileo nachádzajúci sa kúsok od historického centra Žiliny. Bez najmenších problémov zvládnete cestu aj v lodičkách na vysokom opätku.

Historické centrum a obchody na skok

Hotel Galileo sa nachádza na Hlinskej ulici a kúsok od neho máte možnosť zazrieť študentské internáty. Napriek blízkosti internátov neočakávajte nejaký ruch. Hotel sa nachádza v tichej lokalite, kde to budete mať naozaj kúsok do historického centra – na Mariánske námestie a do obchodných domov Mirage a Aupark. Ak si chcete skočiť na nákupy, nebudete to mať ďaleko.

V Žiline nájdete viaceré pekné hotely, ale len Hotel Galileo je lacný hotel v Žiline. Je síce lacný, ale je aj luxusne zariadený a to je jeho veľkým plusom. Záujem o ubytovanie v hoteloch v Žiline je obrovský, zvlášť o ubytovanie v Hoteli Galileo.

Kongresový hotel v Žiline

Hotel Galileo sa môže popýšiť aj titulom najkrajšieho kongresového hotela v Žiline. Je plne vybavený najmodernejšou technikou, perfektným osvetlením a samozrejme aj skvelým konferenčným nábytkom. Rátať môžete aj s občerstvením pre všetkých členov kongresu/ mítingu. Ak plánujete organizovať kongres, odporúčame jednoznačne tento hotel. Ak ste z okolia Žiliny, nemáte nad čím váhať. Ak ale nie, nevadí, diaľnicou sa dostanete do Žiliny rýchlo.

Ak hľadáte lacné, pekne zariadené ubytovanie v Žiline a potrebujete zorganizovať kongres, jednoznačne vám odporúčame pekný Hotel Galileo.