Dajana Šildová (26) zavítala do vidieckej reality šou po boku ďalších troch banditov. Na Farme síce strávila len približne dva týždne, avšak aj za túto krátku dobu sa stihla divákom zapísať do pamäte. Zdalo sa vám dokonca, že je tvár novej farmárky odniekiaľ povedomá? Na televíznych obrazovkách ste ju totižto mohli vidieť hneď niekoľkokrát!

Dajanita, ako si zvykne hovoriť, sa na statku plnom kamier javila ako tiché a submisívne neviniatko. Zdá sa však, že pravda je úplne iná. Ako sa hovorí, pod lampou býva najväčšia tma, a tak sme sa zdanlivo mĺkvej tmavovláske pozreli “bližšie na zúbok”.

Bola vám Dajanina tvár odniekiaľ povedomá a nevedeli ste si spomenúť, kde ste ju videli? My vám trošku osviežime pamäť. Dvadsaťšesťročná kráska z Nitry pôsobila v televíznej šou s názvom Take me out, pričom ešte predtým, než nastúpila na samotnú Farmu, ju dokonca snaha zviditeľnosť sa dohnala aj k účasti v ďalšej šou Nákupné maniačky.

Poriadne šteklivé zábery

Zvýšená pozornosť je očividne niečím, čo kontroverznej tmavovláske poriadne lichotí. Dosvedčujú to aj zábery, na ktorých by ste ju len ťažko spoznali. Večne strapatá farmárka v starých veciach sa premenila na extravagantnú bohyňu, za ktorou by sa neotočil len málotktorý chlap.

To však vôbec nie je všetko. Podarilo sa nám dokonca nájsť zábery, kde porazená duelantka ukázala takmer všetko. Fotky v spodnom prádle, kde predvádza svoje pozadie, sú len malý odvar toho, čo si môžete pozrieť tu.

zdroj:slovakwoman.sk