Spoločné chvíle si užívajú naplno! Prominentný párik Jasmina Alagič (29) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) si uplynulý víkend spestrili návštevou Bosny a Hercegoviny, odkiaľ pochádzajú korene tmavovlasej moderátorky.

Zdá sa teda, že Jasmina chce, aby Rytmus na vlastnej koži zažil, ako žili a bývali jej predkovia i rodina. Niet pochýb, že Jasmina pred pár mesiacmi poriadne zamotala Rytmusovi hlavu. Svedčia o tom aj každodenné fotografie a videá na sociálnej sieti, ktorými dvojica nešetrí. Najnovšie sa pochválili spoločným výletom do Tuzly v Bosne a Hercegovine.

A práve toto miesto je rodiskom Jasmininých predkov. Odtiaľto totiž pochádza brunetkin otec. „Celý život som hľadal, až som ju našiel v Bosne,“ napísal Raper pod spoločnú fotografiu s Jasminou z námestia v Tuzle na svojom profile na instagrame. Nezabudol pozdraviť aj svojich verných fanúšikov a pochváliť sa im informáciou, kde sa práve nachádza.

„Priatelia, zdravím vás z Tuzly, jedno z najstarších európskych miest, ktoré sa nachádza v Bosne a Hercegovine, pochádza odtiaľto frajerka a som veľmi rád, že tu môžem byť,“ prihovoril sa v krátkom videu na sociálnej sieti.

Dvojica si počas návštevy zrejme urobila výlet aj do Sarajeva, čo taktiež zdokumentovali videami. Rytmus ani Jasmina, ktorí už v minulosti spoznávali krásy Viedne, Budapešti či Talianska, na otázky Nového Času nereagovali.

zdroj:čas.sk

Pozri aj:   Kráľovná hudobnej scény?SIMA nebezpečne naložila slovenskej SMOTÁNKE!