Strašné nešťastie. Minulú sobotu išla Lenka Ch. zo Zvolena so svojim priateľom Jarom S. na chatu. Veľká láska sa skončila obrovskou tragédiou, keď slečna pri bitke utrpela ťažké zranenia hlavy, ktorým podľahla neskôr v nemocnici.

Ešte strašnejšie na smrti krásnej Lenky je, že polícia obvinila z jej smrti podľa informácií pluska.sk práve priateľa Jara. Nešťastie sa malo stať v noci, keď okrem zaľúbeného páru boli na chate aj ďalší kamaráti. Z ničoho nič sa mala strhnúť bitka medzi Jarom a jeho kamarátom.

Lenka sa zrejme nemohla pozerať na bitku a zaplietla sa do nej, čo sa jej stalo osudným. Koluje aj verzia, že Jaro mal udrieť päsťou do hlavy Lenku, ktorá mala stratiť vedomie. Iná verzia hovorí, že Lenku počas bitky sotili a po nešťastnom páde upadla do bezvedomia s ranami priamo na hlave a v hlave.

Okolo tretej v noci niekto z chaty privolal aj záchranárov a ich výjazd potvrdila aj hovorkyňa záchranárov Alena Lacyková Krčová.

Pohreb mala Lenka včera a polícia jej smrť naďalej vyšetruje. Podľa našich informácií je už obvinený práve priateľ Lenky Jaro.

zdroj:pluska.sk

Pozri aj:   Odsúdená Eva Varholíková-Rezešová si už môže baliť igelitku. Vracia sa z väzenia domov !