MATĚJ RUPPERT (40), PAĽO HABERA (56), KATARÍNA KNECHTOVÁ (37) a BEN CRISTOVAO (30) si vďaka porotcovaniu v SUPERSTAR prídu na poriadne mastnú sumu. Na verejnosť unikli honoráre, ktoré rozhodne zaskočia každého fanúšika! Najviac však zhrabne moderátor LEOŠ MAREŠ (42). Pozrite sa na tie čísla!

Po nociach sa učia texty, čelia mediálnemu záujmu, pripravujú sa na náročné vystúpenia a pred porotou na pódiu doslova potia krv. Je jasné, že súťažiaci to nemajú vôbec ľahké. Porotcovia však sedia na pohodlných stoličkách a hodnotia ich výkony.

 Sedenie, ktoré neraz poskytuje aj možnosť vypustenia spŕšky vulgarizmov, je parádne zaplatené. Teda aspoň v tom prípade, keď sú honoráre zverejnené na portáli blesk.cz pravdivé. Ak by ste čakali sumy ako pár tisíc eur, radšej sa posaďte. Porotcom totiž na účet pípne oveľa väčší zárobok.

Aj tento rok vedie kat Habera

V tomto ročníku vedie podľa zákulisných informácií medzi porotcami platovo opäť kat Paľo Habera so zárobkom medzi 78-tisíc až 117-tisíc eur. Podstatne menej však zinkasuje zostatok poroty, konkrétne Katka Knechtová, Ben Cristovao a Matěj Ruppert, ktorých honoráre majú byť takmer 60-tisíc eur.

Pozri aj:   Manželka princa Harryho Meghan opäť vyvolala rozruch: Bozk od cudzieho muža!