Jedným z najvýraznejších účinkujúcich v jubilejnej sérii reality šou Farma je nepochybne známy model Martin Šmahel, ktorý v účinkovaní v drsnej šou vidí predovšetkým šancu na nový začiatok po ťažkom rozvode s Miriam Šmahel Kalisovou.

Martin sa pred nástupom na Farmu netajil tým, že na mieste odrezanom od sveta začína zároveň nový život. O šokujúcom a dramatickom rozvode so svojou bývalou ženou a známou moderátorkou modro-žltej televízie prehovoril dokonca aj na schátranom statku, pričom ho zachytila skrytá kamera.

Nedostatok stravy, zlá hygiena a drastické podmienky. V týchto ťažkých časoch sa na Martinovej tvári predsa len zjavil úsmev po tom, čo obdžal list od svojej malej dcérky. Mia sa ockovi vyznala natoľko, že radosť vystriedali potoky sĺz a smútok. „Ľúbim ťa a už sa teším, keď pôjdeme spolu na výlet,”  odkázala mu.

Je z nej veľká dáma!

Mia už však nie je žiadnym malým dievčatkom! Najnovšie zábery zverejnené mamičkou Miriam Kalisovou doslova vyrážajú dych. Zo Šmahelovej dcéry je poriadna kočka a otázkou je, po kom zdedila tú krásu: Podľa nás je to celá mama! Čo myslíte?

zdroj:slovakwoman.sk