Na obrazovky slovenskej televízie Markíza a českej televízie Nova sa už čoskoro vráti obľúbená spevácka súťaž Hlas Česko Slovenska

. Do červených kresiel tentokrát zasadnú takmer absolútne nové tváre, pričom už teraz je jasné, že sa rozhodne máte na čo tešiť! 

Projekt Hlas Česko Slovenska sa opäť vracia na obrazovky a diváci sa už teraz môžu tešiť na poriadnu zábavu. Výkony spevákov budú hodnotiť koučovia v štyroch kreslách, ktorí si svojich favoritov zoberú do tímov, kde s nimi budú ďalej pracovať.

Na verejnosť sa už dostala informácia, že porotcami sa stanú český spevák Vojta Dyk (39) a do otáčacieho kresla zasadne aj speváčka Jana Kirschner (39). Následne prijali lukratívnu ponuku líder kapely Kabát, Pepa Vojtek a raper Kali. Otáznym sa tak nakoniec stalo iba miesto moderátora.

V minulosti sprevádzal hudobnou šou ostrieľaný český spíker Leoš Mareš, pričom zmena nastáva aj na tomto poste. Televízie Markíza a Nova sa rozhodli pre menej opozeranú tvár a Mareša tak “vyšachovala“ speváčka Tereza Kerndlová, ktorá je v susedných Čechách veľkou hviezdou.

Zdroj : hitky.sk