Zuzana Marošová (37) sa pred časom rozhodla definitívne vrátiť na Slovensko. Na obrazovkách sa však stále neobjavuje. Momentálne si ale zarába celkom inak, aha!

Zuzana Marošová (37) rozvírila pred rokmi hladiny Slovenska, keď sa rozhodla odísť spolu s hľadaným Karolom Mellom, ktorý mal byť obvinený v závažných zločinoch. Aj keď to spočiatku vyzeralo na rozprávku na Belize, sen sa časom rozplynul a herečka sa spolu so synmi rozhodla vrátiť definitívne na Slovensko a v súčasnosti by mala mať aj vplyvného priateľa.

Po návrate do domoviny to ale nemala vôbec jednoduché. Marošová sa podľa vlastných slov nebránila novým kšeftom a ponukám od televízii, a dokonca sa objavila aj v obľúbenej zábavnej relácii Inkognito. Hoci boli reakcie divákov rozpačité, šepkalo sa, že sa jej herecká kariéra opäť rozbehne. Žiaľ, zatiaľ sa tak neudialo a herečka sa poobzerala aj po inom zdroji obživy.

Prostredie divadla či herecké kurzy ale nie sú novou náplňou práce blonďavej krásky. Z fotografii na sociálnej sieti, ktoré pravidelne zverejňuje, to skôr vyzerá, že sa Zuzana vrhla na skupinové cvičenie so ženami, kde pôsobí ako lektorka. Tento džob si mala podľa informácii Plusky nájsť priamo v Prievidzi, kde sa momentálne zdržiava. Jedna hodina takéhoto tréningu má pritom stáť štyri eurá a Marošová má ako lektorka pôsobiť osem hodín týždenne. Žeby sa na ňu v televízii teda vykašľali?

Zdroj : hitky.sk