Lenka Šóošová sa vydala! Obľúbená moderátorka touto správou zaskočila a nepochybne prekvapila všetkých, ktorí o tom nemali ani tušenia.

Krásnu novinku sama potvrdila na Instagrame, kde zverejnila koláž fotiek. Jedna z nich vznikla práve v deň svadby. Lenka bola nádherná nevesta.

Nie je presne známe, kedy sa svadba konala. Moderátorke Telerána sa to až do posledného dňa v roku podarilo držať v tajnosti.

„Bola to rýchla jazda!!! 12 mesiacov objavovania nových zákutí „duálneho“ materstva, 365 dní dobrodružstiev, ktoré ste občas od rána sledovali aj naživo, 8 760 hodín lásky na tretiu. Aj vďaka tomuto roku však odštartujem rok 2019 múdrejšia, smelšia a odhodlanejšia robiť iba to, čo ma sýti dobrou náladou. S tými, čo mi energiu pomáhajú kumulovať. A hoci som tento rok veľa stratila, našla som kopec odpovedí na otázky, ktoré mi dlho vírili v hlave, nazbierala aspoň 100 kíl zážitkov a moju ruku zdobí obrúčka, ktorá len potvrdila, že byť ženou jedného muža je mojím osudom. A som za to vďačná,“ napísala ku koláži fotografii dojatá moderátorka. Šťastným novomanželom srdečne gratulujeme!

Zdroj : hitky.sk

 

Pozri aj:   Najintímnejší záber rapera Kaliho: Z drsného hudobníka milujúci otec!