V slovenskom šoubiznise sa asi zabúda na nastávajúce sviatky radosti a pokoja. Celebrity totiž vykopávajú jednu vojnovú sekeru za druhou. Najnovšie sa rozčúlila Zuzana Plačková, ktorá naložila známej Slovenke.

Aj keď sa začína najkrajšie obdobie roka a za dverami už klopú Vianoce, emócie a hnev prevalcovali viaceré celebrity slovenského šoubiznisu. Len pred pár hodinami vypukla vojna medzi Rytmusom, Paľom Drapákom a jeho manželkou Jeanette, pričom sa do rapera pustila už aj Jasminina rodina, a už sa o rozruch postarali aj dve známe Slovenky.

Zuzana Plačková (27), ktorá nedávno šokovala spoveďou o fackách v jej manželstve s Reném, sa na svojom Instagrame obula do známej Slovenky, s ktorou majú už nejakú dobu nevyjasnený spor: “Ide mňa tak obkľukami komentovať človek, ktorý nič nemá, žije u mamky, s mužom sa rozvádza, má decko a žiadnu budúcnosť. Preto, aby bola aspoň na pár sekúnd zaujímavá tá osoba, tak sa začne fotiť jak lacná k*rva na Instagram, každá fotka nahá, face-up taký, že čo ti j*be. Ako ozaj?” rozohnila sa, pričom neopomenula ani tému kúpených followerov na sociánej sieti a falošných profilov.

Aj keď v príspevku nekonkretizuje, o ktorú ženu sa presne jedná, väčšina fanúšikov sa domnieva, že ide práve o rozvádzajúcu sa Silviu Kucherenko. Práve k jej menu totiž smerujú viaceré indície, mimo iných aj meno istého komentujúceho, na ktorom sa Plačková doslova smeje. Tento profil totiž často komentuje statusy Kucherenko, kde sa hanlivo vyjadruje o bývalej playmate: “Plačková, ty si radšej spomeň na svoju minulosť a ako si si zarobila na svoju kaviareň,” útočí. Aj keď nevedno, prečo si dámy skočili do vlasov, jedno je isté. Tento konflikt zrejme bude mať aj ďalšie pokračovanie…

 

Zdroj : hitky.sk