Uplynulá časť šou Česko Slovensko má talent bola plná jedinečných súťažiaciach, spomedzi ktorých však vynikal najmä 11-ročný Michal Kunst. Mladý chlapec zo Zlína, ktorý má umenie doslova v mene, prekvapil nielen divákov, ale aj porotu svojim jedinečným speváckym talentom.

Aj keď je po výhrach dnes už legendárneho Paula Pottsa a Susan Boyle v šou “Talent” opera akýmsi klišé, nádejní uchádzači o výhru v šou dokážu neustále prekvapiť svojim ohromným nadaním. Živým príkladom je aj 11-ročný Michal, ktorý sa postavil pre československú porotu s odvážnym tvrdením, že zaspieva známu áriu z posledného aktu opery Turandot Giacoma Pucciniho s názvom Nessun dorma.

Aj keď mnohí očakávali, že chlapec len preceňuje svoje sily, veľmi rýchlo pochopili, že išlo len o neadekvátne predsudky. Jeho spev totiž postavil na nohy celú sálu, vrátane poroty, ktorá mu už však, žiaľ, zlatý bzučiak dať nemohla. S operným spevom ho už totiž dostala iná súťažiaca, s ktorou sa bude mať Michal možnosť porovnať v nasledujúcich kolách.

zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Otrasné správanie Miši vo finále Farmy: TOTO je dôvod jej útokov!