Virtuálne sídlo – alternatíva k drahému kancelárskemu priestoru

Drahé kancelárske priestory nenájdete len v našom hlavnom meste, ale v každom meste na Slovensku. Majiteľ nebytového priestoru chce zarobiť a práve preto dvíha ceny kancelárskych priestorov, čo niektorí podnikatelia vnímajú ako likvidáciu.

Nielen pre začínajúcich podnikateľov, ale aj pre tých, ktorým sa zdajú kancelárske priestory príliš drahé, máme jedno riešenie. Je ním virtuálne sídlo, ktoré je v porovnaní s kancelárskym priestorom niekoľkonásobne lacnejšie.

Nájdete ho len v Bratislave

Mnohí podnikanie z Bratislavy odcudzujú najmä kvôli vysokej konkurencii. Iní by zas dali všetko pre to, aby mohla ich firma sídliť v hlavnom meste a byť tak na očiach. Ak vám ale vadí platenie drahého kancelárskeho priestoru v meste, z ktorého pochádzate a z ktorého vykonávate podnikateľskú činnosť, môžete siahnuť po niečom výhodnejšom. Môžete siahnuť po virtuálnom sídle firmy. Vybrať si môžete konkrétne sídlo na bratislavskej adrese, ktorá vám najviac vyhovuje. Vy sa fyzicky na tejto adrese nemusíte nachádzať. Ide len o to, že vaša firma bude registrovaná práve na tejto adrese.

Spravujú vám prichádzajúcu poštu

Ak potrebujete niekoho, kto by vám spravoval a triedil prichádzajúcu poštu a na požiadanie vám posielal naskenovanú poštu, kúpou sídla firmy tento problém raz a navždy vyriešite. Akonáhle sa rozhodnete, že si kúpite sídlo firmy v Bratislave, automaticky tak získate aj spravovanie/ triedenie prichádzajúcej pošty. Odbremeníte sa tak od týchto povinností a môžete sa tak venovať iným dôležitým veciam čo sa týka riadenia firmy.

Priestor na stretnutie s klientom

Okrem lukratívnej adresy firmy, preberania a triedenia prichádzajúcej pošty získate ďalšiu doplnkovú službu – možnosť využívať klimatizované zasadacie priestory so všetkou potrebnou technikou. Niektoré zákazky potrebujete s klientmi prebrať v maximálnom súkromí a to určite nebudete mať v mestskej kaviarni alebo v reštaurácii. Práve pre toto je dobré mať sídlo firmy v Bratislave. Získate k nemu priestory, ktoré môžete využívať na stretnutie s klientmi.

Zvlášť musíte mať sklad a výrobné haly na uskladnenie techniky a výrobkov

Ak niečo vyrábate, musíte mať skladové priestory, v ktorých budete skladovať vysokozdvižné vozíky, plošinové váhy, príslušenstvo k vozíkom, ale i nové sklá pre CAT, čiže pre stavebnú techniku značky CAT – minibagre, nakladače a buldozéry.

Na drahých kancelárskych priestoroch ušetríte jedine vtedy, keď si vyberiete bratislavské virtuálne sídlo. Neváhajte a vyberte si jedno. Uvidíte, že sa vám začne viac dariť.