Po niekoľko týždňovej pauze sa na obrazovky televízie JOJ vrátila divákmi obľúbená relácia V siedmom nebi, v ktorej Vilo Rozboril plní sny celému Slovensku. Opäť sa však dočkal uštipačných komentárov a vážnych obvinení. Ostrieľaný moderátor sa preto rozhodol reagovať.

Účinkujúcich v relácií V Siedmom nebi nevyberá produkcia, ale dva dramaturgičky a priamo Vilo Rozboril. Moderátor priznal, že si príbehy vyberú na základe akútnosti ťažkého stavu rodiny či jednotlivca. Zároveň sa však zaujímajú o ochotu zúčastnených vyrozprávať svoj príbeh verejne. Tvár relácie prezradila, že si zakladajú na otvorenosti rodín, pričom ich však nenútia do emocionálnych výlevov.

Mnohí diváci však obviňujú Rozborila, že sa len “priživuje“ na nešťastí druhých, čo potvrdili aj komentáre na sociálnej sieti k poslednej odvysielanej časti. Vilo neváhal a rozhodol sa zareagovať na nenávistné prejavy ľudí. ,,Mojou úlohou je uspokojiť divákov a fanúšikov relácie, tých je našťastie veľme veľa,“ priznal v rozhovore pre plusku.sk. Ostatným odporúča, aby jednoducho prepli na iný kanál, keďže nie sú nútení pozerať sa na neho.

Zdroj : hitky.sk

 

 

Pozri aj:   Kompletná zostava koučov v Hlase Československa ODHALENÁ!