Česká topmodelka Simona Krainová (45) stále patrí k tým kráskam, ktoré všade, kde sa objavia, pútajú na seba pozornosť. Inak tomu nebolo ani na nedávno skončenom Filmovom festivale v Karlových Varoch. Blondínka bola opäť za hviezdu, no mohla zažiariť ešte oveľa viac. Čo sa stalo?

Na luxusnú párty vo Varoch sa chystala ako pravá princezná. Všetko však prekazila malá nehoda, ktorá sa jej stala v deň spomínaného večierku. Simona Krainová si však doslova v hodine dvanástej poradila ako profesionálka. Už dlhšiu dobu totiž mala pripravené šaty od prestížnej návrhárky Jany Pištejovej, pre ktorú zvykne aj predvádzať. Bohužiaľ ale počas toho, ako sa blondínka pripravovala na párty a obliekla si spomínanú róbu, šaty jej povolili a kráska musela rýchlo konať a vymýšľať náhradné riešenie. Nakoniec si obliekla čierne, odvážne šaty zaujímavého strihu, v ktorých predviedla poriadne nadupaný dekolt a prítomní páni tak mohli na nej oči nechať.

„Chcem sa poďakovať a zároveň sa ospraveldniť Jane Pištejovej, ktorá mi pro túto príležitosť ušila krásne šaty a viem, že na nich pracovala veľmi dlho, ale čo čert nechcel, ach jooo… Ďakujem za záchranu Filipovi Vankovi, ktorý mi kryje chrbát vždy a všade. Milujem ťa,“ napísala Krainová na svojom Instagrame, ktorá tak nedopatrením dala košom obľúbenej slovenskej návrhárke.

Zdroj : pluska.sk

Pozri aj:   Knechtovej odvaha nechýba: Ukázala sa úplne BEZ!