Ste zvedaví, čo očakávať od mesiaca november? Kto by mal v zime spomaliť, kto získa odmeny za svoju tvrdú prácu či kto by sa mal zamerať na medziľudské vzťahy? Každé znamenie bude musieť čeliť výzvam, ktoré môžu znamenať osobné úspechy. Zistite, čo vám na november predpovedajú samotné hviezdy!

BARAN

Mesiac november bude u baranov zameraný predovšetkým na partnerské vzťahy. Hroziť totiž môžu problémy v manželstve, ktoré bude nutné riešiť častejšou komunikáciou s partnerom. Nezadaní barani môžu nájsť svojich partnerov v zahraničí alebo v našej krajine, pričom pôjde o cudzinca. V práci sa toto znamenie zrejme dočká zvýšenia platu, keďže je čas na určenie vyšších cieľov. Barani sa môžu tešiť z pevného zdravia, no nikdy nie je neskoro začať s pravidelným cvičením.

BÝK

Tento mesiac by mala byť pre býkov najväčšou prioritou hlavne práca. Je vhodné, aby prejavili svoje doteraz skryté zručnosti a neignorovali spoluprácu s kolegami. V prípade, ak toto znamenie disponuje finančnou železnou rezervou, je čas ju investovať. V láske sa bude býkom nesmierne dariť, keďže sa im hádky či rozchody oblúkom vyhnú. Nezadaní by sa však mali strániť ľahkovážnym vzťahom a nájsť si trvalého partnera. Pre býkov bude november rizikový v súvislosti s oslabeným zdravím. Je nutné viac odpočívať a preferovať predovšetkým zeleninové či ovocné šťavy.

BLÍŽENCI

Nezadaní blíženci budú mať tento mesiac omnoho viac príležitostí na zoznámenie sa s potenciálnym partnerom. Zadaní blíženci zase utužia viac svoj vzťah kultúrnym zážitkom či dovolenkou v zahraničí. To však bude mať vplyv na financie, takže je nutné v nasledujúcich týždňoch prijať úsporné opatrenia. Je dôležité, aby toto znamenie dokončilo všetky pracovné povinnosti, keďže v závere mesiaca na to nebude čas. V prípade zdravia, blíženci by mali udržiavať pokojné vzťahy v rodinnom i pracovnom prostredí, čo im zabezpečí psychickú pohodu, ktorá sa ukáže aj na fyzickom vzhľade.

RAK

Toto znamenie bude mať veľmi dobrý mesiac na kariéru spätú s financiami. Raci si môžu zabezpečiť kariérny rast, vďaka ich inovatívnym schopnostiam. Môžu tak zároveň získať aj finančnú odmenu. V láske sa bude rakom dariť, keďže si uvedomia, aké dôležité je rodinné šťastie. Nezadaní sa môže zoznámiť na vzdelávacích alebo umeleckých kurzoch. Je vhodné, aby toto znamenie na konci mesiaca zmenilo stravu a obmedzilo sladkosti.

LEV

Práca bude tento mesiac pre levov hrou, pričom je nutné sa na ňu plne sústrediť. Naplnia tak svoje ambície, čo ocenia aj nadradení. Peniaze tak budú prichádzať bez väčšej námahy. Toto znamenie je v partnerskom vzťahu veľmi srdečné, čo sa v novembri vyplatí, keďže bude mať harmonické partnerstvo. Nezadané levy budú mať veľa príležitostí nadviazať nové vzťahy hlavne v bare či v reštaurácií. Je nutné, aby venovali dostatok času na odpočinok a relax.

PANNA

Pre uvedené znamenie sa črtá rast v kariére, pričom môžu očakávať aj určitú finančnú odmenu za kreatívnosť a pracovitosť. Nezávislosť im tak prinesie lepšiu pozíciu v spoločnosti. Panny budú mať romantický milostný život, pričom s partnerom sa môžu tešiť na oživenie vzťahu. Nezadaní budú mať možnosť stretnúť protipól lásky, no je na ich rozhodnutí, či takýto typ vzťahu risknú. Panny majú krehkejšie zdravie, pričom je dôležité dobíjať “baterky“ dlhým odpočinkom. Môžu sa objaviť problémy s trávením.

VÁHY

Toto znamenie bude mať dobré obdobie vo všetkých smeroch. Váhy budú mať dostatok sily a ambícií k profesionálnemu rastu. Môžu sa tak stať finančne zabezpečenými a investovať do nehnuteľností. V milostnom živote nastane zlom, pričom sa stratí stereotyp. Spoločné romantické výlety zabezpečia novú iskru vo vzťahu. Dokonalé zdravie v tomto mesiaci nespôsobí váham žiadne starosti. Je však nutné doplniť vitamíny, minerály a dostatočný pitný režim.

ŠKORPIÓN

V tomto mesiaci sa budú škorpióny zaoberať emocionálnou stránkou kolegov v práci, čo im môže zbytočne skomplikovať život. Je dôležité, aby sa sústredili iba na svoje pracovné povinnosti. Následne sa tak škorpiónom otvoria nové možnosti a splnia sa tajné pracovné priania. Iba niektorí nezadaní budú mať možnosť začať nový vzťah, keďže viacerých odradí finančná stránka potenciálneho partnera. V prípade, ak sú zadaní, ich milovaná polovička im konečne vyhovie v ich požiadavkách. Zdravie tohto znamenia je stabilné, pričom psychika môže ovplyvniť zdravotný stav.

STRELEC

V prípade, ak strelci hľadajú novú prácu, majú viac ako dobré vyhliadky, aby získali presne to, čo si zaumienili. Ich profesionálne zručnosti zabezpečia iba tie najlepšie ponuky. V stálej práci je čas riskovať a pokúsiť sa o novú pozíciu. Nezadaných strelcov bude prenasledovať zamilovaný nápadník. V stálych vzťahoch sa môžu objaviť prekážky a nezhody. Na konci mesiaca sa však všetko upokojí. Toto znamenie by si malo dať pozor na vysoký krvný tlak a bedrové kĺby.

KOZOROŽEC

Uvedené znamenie má možnosť viac rozvíjať kariéru, no musí zahodiť za hlavu strach. Nakoniec si totiž zlepší pracovnú pozíciu, čo mu zabezpečí lepší plat. Nezadaní budú mať možnosť nadviazať nové kontakty, pôjde však hlavne o zábavu a nebude to nič záväzné. Šťastne zadaní by mali vo vzťahu priniesť nový impulz, aby s partnerom nespadli do stereotypu. Pokojné vzťahy v rodine budú mať liečivé účinky, čo podporí narušenú psychiku. Je však dôležité dbať na prevenciu a predísť prechladnutiam.

VODNÁR

Vodnári dosiahnu v priebehu tohto mesiaca svoj pracovný vrchol, pričom si upevnia postavenie v práci. Pracovné nasadenie totiž ocenia nielen nadriadení, ale aj kolegovia. Pozor však na závisť. Vo financiách sa črtá výrazný nárast financií, ktoré by bolo dobré uložiť na horšie časy. Ak sú vodnári vo vzťahu, rozhodne by nemali diktovať alebo svojmu partnerovi rozkazovať. Veľmi rýchlo sa to totiž môže otočiť proti nim. Nezadaní by sa mali snažiť nadviazať nové priateľstvá, no žiadne záväzné vzťahy. Vodnári by rozhodne nemali podceňovať prechladnutie, ktoré im môže narobiť poriadne problémy.

RYBY

Toto znamenie by sa malo tešiť na výrazný pracovný rast, vďaka svojím rodinným príslušníkom. Je nutné o to viac sa snažiť preferovať svoje ciele pri poradách. Bude to mať pozitívny vplyv na ich finančný úspech. Vzťah s partnerom môže byť napätý, ba až pod tlakom. Jeden z partnerov totiž nevie udržať svoje emócie na uzde. Je nutné, aby sa ryby naučili robiť kompromisy. Nezadaným neostane žiadny voľný čas na zoznamovanie sa. Zdravie bude zo začiatku mesiaca v poriadku, no neskôr sa môžu dostaviť bolesti hlavy či až migrény. Z tohto dôvodu je nutné viac odpočívať.

Zdroj : hitky.sk