Vášmu vzťahu chýba iskra? Skúste tieto tipy a uvidíte, že všetko bude opäť OK

V každom vzťahu sa z času na čas vyskytnú problémy a nikto z vás nemôže tvrdiť, že práve váš vzťah je dokonalý, úplne bez chýb. Ak váš vzťah vydržal niekoľko rokov bez veľkých hádok a nedorozumení, ale prišla na vás akási kríza, poradíme vám, ako vášmu vzťahu vrátiť tú povestnú iskru, ktorú každý na vás obdivoval.

Na každý problém existuje riešenie

Ak vášmu vzťahu chýba iskra, nikto iný tento stav nezvráti len vy dvaja. Ak váš partner často uvažuje nad vazektómiou, situácia začína byť vážna. Pravdepodobne sa sexuálne nepriťahujete a váš sexuálny život nie je na tom tak dobre, ako na začiatku vzťahu. Myslite na to, že nech už sa jedná o akýkoľvek problém, nikto iný ho nevyrieši za vás len vy dvaja. Na každý problém existuje riešenie a čím skôr si k problému sadnete a porozprávate sa o ňom, tým skôr nájdete na danú situáciu riešenie. Žiadne urážanie a ponižovanie. To danú situáciu vôbec nevyrieši.

Vyskúšajte niečo zo sexshopu

Ak vám to spolu neklape najmä v posteli, mali by ste vyskúšať niečo netradičné, niečo, čo ste možno doposiaľ ešte nevyskúšali. Máme na mysli erotické hračky zo sexshopu. Najpredávanejšie Venušine guličky by mohli potešiť ženy. Pánov zase nafukovacie panny.

Vyskúšajte niektorú z erotických hračiek a ozvláštnite si posteľové chvíle. Uvidíte, že vám to pomôže zažehnať krízu a vrátiť do vzťahu tú správnu iskru.

Dôvera, láska, čas pre priateľov

Ak vášmu vzťahu chýba iskra, okrem novej sexuálnej hračky a rozprávania sa o probléme, si skúste nájsť spoločné aktivity, ale zase netrávte spolu 24 hodín denne 7 dní v týždni. Každý z vás potrebuje aj čas pre seba a čas, ktorý bude tráviť so svojimi priateľmi. Nebráňte partnerovi/ partnerke, aby čas strávil/ strávila so svojimi priateľmi. Dôverujte si, podporujte sa, prejavujte si lásku vždy a všade a uvidíte, že možno nebudete potrebovať erotické hračky zo sexshopov.