Život sa jej obrátil naruby! Mladá žena sa zaviazala slúžiť Bohu, potom radikálne zmenila názor.

Yudi Pineda z Kolumbie odišla do kláštora už ako desaťročná. „Do našej školy prišli mníšky a ja som si uvedomila, že presne toto chcem robiť,“ cituje jej slová britský denník Daily Mirror. Dievčina strávila v kláštore osem rokov, kde ju pripravovali na úlohu mníšky. Čo však zmenilo jej názor?

Yudi sa zamilovala do učiteľa náboženstva a tak sa rozhodla vzdať sa duchovného povolania. Napokon sa zamestnala v známej potravinárskej firme a žila celkom obyčajný život, až kým nestretla Juana Bustosa, ktorý hľadal modelky pre svoju webovú stránku, ktorá sprostredkovala obsah pre dospelých. Prešla cez casting a postupne dostávala nové a nové ponuky na nakrúcanie porno filmov. Kňaz ju dokonca od tohto kroku odhováral, no jeho rady ignorovala. „Najprv som sa kvôli tomu cítila veľmi zle, ale teraz mi to už neprekáža,“ vysvetlila atraktívna žena. Podľa jej slov je jej účinkovanie vo filmoch pre dospelých decentné a umelecké.

Aj napriek hriešnemu povolaniu sa však bývalá mníška od viery neodvrátila. „Cítim sa dobre, keď môžem ísť do kostola. Nikdy nevynechám piatkové modlitby či sobotné a nedeľné omše,“ vysvetlila na záver.

 zdroj : cas.sk