Kým rádiá, hudobné televízie a YouTube úspešne valcuje jeho hudba, on v súkromí bojuje s problémami. Raper Majself priznal, že mu už idú na nervy neustále otázky týkajúce sa poklesu jeho váhy, a tak sa rozhodol o svojom zdravotnom stave verejne prehovoriť.

Michala Švehlu, ktorý na hudobnej scéne vystupuje pod prezývkou Majself, poznáme ako statného svalnatého fešáka. Nejednému raperovmu známemu či fanúšikovi tak pri pohľade naňho neušiel fakt, že výrazne schudol. A keďže mladík prichádza neustále do kontaktu so zvedavými otázkami, na rovinu povedal, ako sa v jeho živote veci majú.

Za 3 mesiace 17 kíl

“Nechcel som to vôbec písať, ale už asi musím… Každý človek, ktorého stretnem, sa ma pýta, čo mi je, čo sa so mnou deje, prečo som taký vychudnutý,” začal svoj úprimný príspevok na Instagrame Majself. “Pred časom som bol hospitalizovaný, bohužiaľ, nedostatočne preliečený a nesprávne diagnostikovaný. Z toho vyústilo zhoršenie môjho zdravotného stavu, ktoré ma priviedlo k tomu, že som za posledné 3 mesiace stratil na váhe 17 kg. Od leta som chodil každý druhý deň na infúzie, ktoré ma držali na nohách, a posledný mesiac aj niečo jem iba tekutú stravu t.j nutričné nápoje a detskú výživu, sprievodný znak toho je, bohužiaľ, radikálna strata hmotnosti v krátkom čase,” otvorene priznal raper.

Avšak všetkých ubezpečil, že sa aktuálne nachádza v štádiu rekonvalescencie a kto ho pozná, vie, že sa len tak nedá a čoskoro bude v poriadku. “V žiadnom prípade sa neľutujem, lebo aj v mojom okolí je mnoho ľudí s oveľa zásadnejšími problémami, ako mám ja, a každý deň, keď vstanem, ďakujem za to, že som tu a nemám problémy horšie.”

Dojímavé poďakovanie

Napriek zdravotným problémov však Majself v hudbe nepoľavuje, prezradi, že koncertoval aj počas doby, kedy mu bolo najhoršie, a to bez toho, aby si niekto niečo všimol. “Tento status dávam kvôli tomu, aby ste sa ma stále dokola nepýtali na to isté, najviac ma vyčerpáva o tom neustále hovoriť a takisto, aby ste pochopili lepšie to, čo uvidíte zajtra v novom klipe “Znovu”, ktorý vychádza už o 13:00 na mojom YouTube. Ďakujem všetkým kamarátom a rodine, ktorí stáli a stoja pri mne v tomto období, a najviac mojej žene @juliasvehlovamakeupart, ktorej láskavosť a obetavosť je pre mňa niečo, čo sa ťažko vyjadrí slovami ĎAKUJEM 🙏♥️,” uzavrel svoj príspevok potetovaný hudobník zo Stupavy, čím dozaisto dojal nielen nejedného fanúšika, ale aj jeho krásnu manželku Julku – môžete ju vidieť i v spomínanom novom videoklipe k pomalej a nádhernej skladbe Znovu.

 

zdroj:slovakwoman.sk

Pozri aj:   Markíza NAŠTVALA divákov jediným krokom! Zachráni všetko Adela?
Sledujte nás aj na INSTAGRME
Zdielania