Keď sa na obrazovky dostal seriál Milenky, diváci so zatajeným dychom sledovali, ako sa vyvinie osud štyroch predstaviteliek. Teraz sú zase všetci fanúšikovia sklamaní, pretože tretej série sa už nedočkajú. No to, čo majú možnosť vidieť, sú zábery z rozlúčkovej párty po nakrúcaní.

Osudy štyroch kamarátok Táne Pauhofovej, Antónie Liškovej, Gabiky Marcinkovej a Zuzany Norisovej si získali srdcia nielen ženského publika, ale na nové diely túžobne vyčkávali aj podaktorí muži. O to väčšie bolo sklamanie, keď sa diváci dozvedeli, že 3. séria nebude.

„Producentka seriálu Adriana Kronerová natočila iba dve série. Hlavný dôvod je, že v originálnej verzii Mistresses v 3. sérii už začína dochádzať k únosom a k zápletkám, čomu sa televízia chcela vyhnúť. A tak sa rozhodli, že to stopnú v tom najlepšom,“dozvedeli sme sa zo zákulisia seriálu.

Fanúšikovia Mileniek však za malú kompenzáciu môžu považovať aspoň „bonusové“ zábery, ktoré sa objavili na sociálnej sieti. Zachytávajú rozradostené tváre hlavných herečiek, odviazané momentky s tvorcami a na stoloch nechýbajú poháre s vínom. „Milenky, afterparty. Dotočná,“píše sa pri príspevku.

Pozri aj:   Felix Slováček (75) prehovoril o sexe s o 40 rokov mladšou frajerkou: Takto si užívajú spoločnú erotiku!