Je tomu len zopár dní, čo sa z jedného z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu stali šťastní rodičia. Tanečnica z kapely Ladylicious porodila raperovi Ramónovi (Rakby) dlho očakávaného synčeka, ktorému dali rodičia meno po hrdom oteckovi.

Odkedy Rakby požiadal svoju krásnu priateľku Moniku o ruku, ubehli dva roky a snúbenci sa v týchto dňoch tešia z ich prvého a túžobne očakávaného potomka. Krajší darček pod stromček si šťastní rodičia zrejme ani nemohli želať, keďže nádherné klbko šťastia prišlo na svet počas vianočných sviatkov. Monika pravidelne zásobovala fanúšikov na sociálnej sieti svojím rastúcim tehotenským bruškom.

Známa tanečnica, ktorá sa predstavila v šou Tvoja tvár znie povedome, Chart show či iných televíznych projektoch, sa radostnou novinkou pochválila na svojom internetovom profile. „27. 12. 2018. Bol to dlhý boj, cítim sa strašne unavene, ale extrémne zamilovane, že nemusím ani spať! No dobre, tak trošičku. Ďakujem každému, všetkým, ktorí na mňa mysleli a posielali mi energiu,“ napísala čerstvá mamička pod fotografiu na instagrame, na ktorej ukázala náramok z pôrodnice.

Okrem mena, ktoré dostal synček po otcovi, na ňom svietili aj jeho miery – 3 330 gramov a 49 centimetrov. Novopečení rodičia si svoj batôžtek šťastia dokonca na Silvestra priviezli domov z pôrodnice, a tak majú za sebou to najkrajšie vítanie nového roka ako kompletná rodinka.

zdroj:hitky.sk

 

Pozri aj:   Z Karin je dnes celkom iná žena: To je BRUTÁLNA premena!