Sestry Nízlové sa vedia poriadne odviazať. Veronika (32) a Daniela (32) sú na hudobnej scéne už niekoľko rokov. Pamätáme si ich ešte ako dievčatá, ktoré spievali o láske: ,,Aký budeš aký, čmáraš na pijaky a nenávidíš podrazy,“ kto by si nepamätal tento refrén.

 Na hudobnej scéne sú už od roku 1996. Na konte majú množstvo úspešných hitov, ktorých refrény si pamätáme dodnes. Krásne sestry, ktoré si dajú záležať na vzhľade aj svojej postave, šokovali fanúšikov vtipnou fotografiou. Jednej chýba hlava a druhej telo. Sestry si aktuálne užívajú slnečné Miami. Ako sa vyjadrili, toto miesto patrí medzi ich najobľúbenejšie. Humor im rozhodne nechýba. Na Instagrame sa pochválili vtipnou fotografiou, na ktorú sa budeme musiať pozrieť aj tri krát. Veď sa presvedčte sami…

Súrodenci to majú medzi sebou ťažké. Už od malička sa škriepria o hračky, pozornosť a často to neskončí len slovami, ale aj malým pošťuchovaním. A to nemusí byť iba medzi súrodencami. Stačí ak máte v rodine rovesníka a rodičia vás dali do jednej miestnosti. Hneď ste chceli to čo mal on a naopak. Inak to nebolo ani pri TWiiNSkách. ,,Najväčší problém boli hračky. Rodičia nám potom kúpili tú istú aby sme si nezávideli“ s úsmevom na perách odpovedali Veronika a Daniela. Aký je ich vzťah teraz? ,,My sa nevieme na seba hnevať“ spoločne odpovedali.

zdroj:emma.sk

Pozri aj:   Polonahí Rozborilovci: Vilo nečakane priznal, čo musí robiť pre dobro ich vzťahu!