Herec a producent Jiří Pomeje (53) zažíva jednu ranu za druhou. Potom, čo musel tvrdo bojovať so zákernou rakovinou, ktorá ho obrala o hlasivky, sa musí zmieriť s rozvodom. Jeho manželka Andrea (30) zrejme dala za ich vzťahom finálnu bodku, pričom sa bude musieť pripraviť na ťažké chvíle pri súdnych pojednávaniach.

Úspešná česká DJ-ka stála počas celej liečby po manželovom boku. Sama priznala, že dúfa v zmenu jeho správania, keďže ostal aj napriek chorobe milovníkom alkoholu, a zároveň sa stával čoraz paranoidnejší. Obviňovanie svojej milovanej polovičky z nevery malo byť súčasťou každého dňa a evidentne i bodkou za vzťahom, keďže podala žiadosť o rozvod.

Andrea však dlho nesmútila, keďže potvrdila vzťah so svalovcom Petrom Plačkom (27). Dvojica dokonca zdieľa aj spoločnú domácnosť. Pomeje sa tak musel zmieriť s krachom manželstva, čo sa odzrkadlilo najmä na jeho vzhľade. Fanúšikovia ho videli strhaného a bez úsmevu. Všetko sa však zmenilo vyjadrením novej známosti jeho, ešte stále manželky.

Plaček sa totiž vyjadril, že by si veľmi rád adoptoval 5-ročnú dcérku Aničku. Jiří sa po tomto vyjadrení veľmi rýchlo pozbieral a je rozhodnutý o svoju dcéru bojovať zubami-nechtami. ,,Neviem, prečo má cudzí chlap radiť, ako mám žiť a chcieť si dokonca adoptovať moju dcéru,“ uviedol rozčúlený Pojeme pre expres.cz.

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   Kráľovná hudobnej scény?SIMA nebezpečne naložila slovenskej SMOTÁNKE!