Keď ženu zachytí oko muža, venuje pozornosť detailom, ktoré tvoria celok…

Náš vzhľad korešponduje s našou povahou a charakterovými rysmi. Vedeli to už napríklad aj starovekí Gréci. My vám dnes predstavíme typológiu síce inú než tú pôvodnú antickú, ale za to oveľa zaujímavejšiu.

Vedeli ste napríklad, že ženské nohy a ich tvar o majiteľke povedia mnohé? Prezradia nejeden charakterový rys a poukážu i na naše tienisté stránky. A verte alebo nie, muži majú na tieto znaky naozaj radar. A podvedome si podľa týchto signálov vyberajú partnerku alebo sa trebárs len rozhodujú, či s vami nadviazať kontakt alebo radšej nie. Pozrite sa poriadne na typy ženských nôh. Ktorý zodpovedá tým vašim?

Typ A

Nohy sú až po lýtka prakticky spojené. Voľný priestor sa nachádza len v oblasti členkov. Hovorí sa, že čím je táto vzdialenosť menšia, tým je vášeň v posteli väčšia. Ale platí to len na začiatku. Tieto ženy muža priťahujú svojou ženskosťou. Sú hanblivé a uprednostňujú dominantného muža. Ženy, ktoré spadajú do tejto skupiny, by mali byť aktívnejšie. Muži sa s nimi totiž začnú ľahko nudiť.

Typ B

Oproti typu A sa nohy spolu dotýkajú iba v jednom mieste, a to v oblasti členkov. Ženy v tejto skupine sú odvážne, prahnú po dobrodružstve a zbierajú skúsenosti. Táto ráznosť môže veľa mužov odradiť, buďte preto opatrné.

Typ C

Stehná sú blízko pri sebe, ale kolená a členky sa nedotýkajú. Ženy s týmto typom sú nežné a romantické. Ale ak im dáte trochu priestoru a slobody, ľahko sa zmenia v neobyčajnú divokú dračicu.

Typ D

Nohy sa dotýkajú v kolenách, lýtkach i členkoch. Jedná sa o jeden z najrozšírenejších typov postavy.  Tieto ženy sa správajú veľmi prirodzene, a to ako v posteli, tak i mimo nej. Nerady experimentujú a uprednostňujú veci osvedčené, vyskúšané a obľúbené. Ak však dostanú impulz vyskúšať niečo nové, nebránia sa. Tieto ženy sú pre mužov cenenými partnerkami.

 

zdroj:fottik.eu

Pozri aj:   Veľká NOVINKA Ministerstva: V tomto meste bude lodná MHD!