Šou Česko Slovensko má talent dorazila do svojho úspešného konca, pričom finále talentovej súťaže bolo mimoriadne vyrovnané. Aj keď mnohí čakali, že víťazom sa napokon stane raper Boki, opak bol pravdou.

Nikoleta Šurinová, mimoriadne nadaná hráčka na bicie nástroje, ohromila svojou hrou nielen Slovákov, ale aj Čechov, ktorí jej v rámci finále poslali najväčší počet hlasov. Práve to z nej urobilo víťazku siedmej série šou, pričom domov si odniesla finančnú výhru vo výške 50 000 €. Mladá hudobníčka tak má dostatok prostriedkov, aby vo svojej kariére napredovala míľovými krokmi, pričom ostáva len veriť, že s nimi naloží lepšie ako bývalá víťazka Gyöngyi Bodišová, víťazka z roku 2015.

Prezradili víťaza?

Mimoriadne napínavé finále, ktorého víťazné priečky obsadili traja Slováci, vyvrcholilo trojminútovým diváckym hlasovaním, počas ktorého však moderátori poriadne perlili. „Za nami vidíte grafy. Chcem upozorniť na to, že tie grafy nepatria k tomu, kto stojí pred nimi,“ upozornil hlasujúcich David Granský, z čoho bolo samozrejmé, že viac hlasov zatiaľ obdržala Nikoleta. Lujza okamžite zbystrila pozornosť a upriamila pohľad na Jara Slávika, ktorý sa nezdržal mierneho smiechu. Následne mu dala slovo, čo však rozhodne robiť nemala.

„Rébus je hrozne jednoduchý. Keď nepatria tomu, kto stojí pred ním, patria tomu, kto pred ním nestojí,“ zasmial sa Slávik, pričom tým pobavil i hlasujúcich divákov. „Ono to k tomu zavádza, Jaro, že by si každý myslel..,“ snažil sa zachrániť situáciu David, pričom celý výstup zakončil opäť Jaro: „Veľa možností ste nezanechali, ako kombinatorika vám nejde.” Aj keď sa napokon moderátori tvárili, že nič neprezradili, bolo nad slnko jasné, že vyšší počet diváckych hlasov patrí práve Nikolete, pričom tesne sa ju snažia dobehnúť fanúšikovia rapera Bokiho. Nuž… 🙂

Zdroj : hitky.sk

 

Pozri aj:   Kompletná zostava koučov v Hlase Československa ODHALENÁ!