Len pred pár dňami sa v Prahe konala veľkolepá šou, ktorú sledovali všetci fanúšikovia MMA na Slovensku i v Čechách. Celú udalosť zatienilo nepríjemné zranenie nášho bojovníka Gábora Borárosa. Ten podstúpil vyšetrenia a už vie, ako dlho bude mimo klietky. Jeho priaznivci neveria vlastným očiam!

Gábor Boráros sa v sobotnom Oktagone (17. 11. 2018) stretol v klietke s Davidom Kozmom, ale duel sa skončil tragicky. Gábor sa zranil a dokonca český fighter následne vyhlásil, že sa zo svojho triumfu ani nemôže poriadne tešiť. Gábor krátko po nešťastnom incidente podstúpil lekárske vyšetrenia a potvrdilo sa najhoršie.

Slovenský MMA bojovník má potrhané väzy v kolene a nebude môcť naplno trénovať zhruba 4-5 mesiacov. To je veľmi dlhá doba, ku ktorej ale treba ešte prirátať čas potrebný na poriadne trénovanie pred ďalším duelom. Sám Gábor tieto smutné správy potvrdil na svojom Instagrame prostredníctvom videií. Napriek týmto negatívnym prognózam však nášmu fighterovi želáme pri liečbe ťažkého zranenia veľa síl.

Gábor Boráros vyjadrenie o zranení

 

 

OKTAGON 10. Gábor Boráros vs. David Kozma

zdroj:manmagazin.sk

 

 

Pozri aj:   Smutná správa pre Slovensko: Známa redaktorka (78) náhle zomrela!