Daniela Peštová má tesne pred päťdesiatkou, no stále je nádherná žena, pričom jej pribúdajúce roky z krásy rozhodne neubrali. Neustále žiari šťastím a spokojnosťou, vďaka čomu nemá problém pochváliť sa svojou luxusnou postavičkou ani na sociálnej sieti. Páni, tá má telo bohyne!

Bývalá topmodelka svetového kalibru patrí medzi najkrajšie ženy sveta, pričom sa rozhodne môže pýšiť dokonalou postavou. Jej účet na sociálnej sieti iba dokazuje, že 48-ročná blondínka má stále čím zaujať a svojich fanúšikoch dokáže upútať nielen rozkošnou tvárou, ale aj dokonalými krivkami.

Daniela sa však nebojí zverejniť aj zábery, ktoré ju odhaľujú, pričom nič nenechávajú na predstavivosť. Tentokrát zverejnila snímku, kde je zrejme vyzlečená, pričom v ruke drží hrnček. Dvojnásobná mamička tak opäť potvrdila, že do starého železa rozhodne nepatrí.

Paľo Habera tvorí s Peštovou pár už 18 rokov, pričom vychovávajú dcéru Ellu a syna Paula Henryho. Je jasné, že slovenský hudobník si vie vybrať, a určite aj jeho veľmi teší pohľad na Danieline bezchybné telo. Muži mu tak musia jeho milovanú polovičku poriadne závidieť.

Pikantnú foto Daniely Peštovej si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj : hitky.sk