Tak a je to tu! Drsná reality šou dovŕšila tretiu fázu zvanú aj ako zlatá éra, počas ktorej sa čoraz častejšie skloňujú slová ako výhra či finále. Komu sa podarilo prebojovať až do urpútneho konca, kedy o rozstrele medzi dvomi finalistami rozhodne práve duel odvysielaný naživo?!

Nie je žiadnym tajomstvom, že natáčanie vidieckej šou bolo pred krátkym časom ukončené.Súťažiaci sú tak už v pohodlí domova a mená dvoch najúspešnejších hráčov zostávajú naďalej v tajnosti. Alebo nie?

 

Zdá sa, že väčšie svetlo do finálového večera priniesol práve vyradený Juraj Solčanský, ktorý priznal, že je s ostatnými farmármi naďalej v kontakte, keďže majú spoločnú skupinu v aplikácií Messenger. Následne sa ho jeden z fanúšikov spýtal na jeho tip na víťaza, pričom odpoveď na túto otázku skutočne nik nečakal. Ostatní hráči totiž držia pri otázkach o budúcom deji prísneho bobríka mlčanlivosti.

Solčanský však odhodil servítku a s čistým svedomím prezradil, že celú šou podľa neho vyhrá práve Milan Vysokai. Otázkou je, prečo by Juro, ktorý je v priamom kontakte so všetkými súťažiacimi, tvrdil, že vyhrá niekto, kto mohol v priebehu súťaže vypadnúť. Logicky z toho vyplýva tá možnosť, že sa do finále prebojoval práve Milan, ktorý si na statku získal množstvo fanúšikov.

Na tento Jurov možný slovný prešľap zareagovala aj jedna zo sledujúcich fanúšičiek. „Takže je Milan vo finále?“ Poznamenala, pričom neskrývala svoje pobavenie.

 

zdroj:slovakwoman.sk