TOP dekorácie, ktoré sa hodia aj k vám domov

Každý z nás si túži svoj domov zútulniť podľa svojich predstáv. Na internete, ale i v časopisoch zameraných na bývanie nájdeme množstvo zaujímavých inšpirácií, ako si interiér nášho domova zútulniť. My vám ich pár ponúkame. Tieto dekorácie by si určite našli miesto aj u vás doma.

Výrobky z krištáľu

Krištáľové vázy, krištáľové poháre na víno, alebo aj krištáľové karafy z pravého českého krištáľu dokážu skrášliť aj ten najfádnejší priestor. Odporúčame vám kúpiť si sadu krištáľových pohárov na červené a biele víno. Tie krásne vyniknú v presklených skrinkách vašej obývacej steny. Číre krištáľové vázy zase umiestňujte do kuchyne na jedálenský stôl, na barový pult, ale i na police nad obývacou stenou.

Drevené dekorácie

Zútulniť priestor, v ktorom dlhé roky bývate, dokážete aj pomocou prírodných dekorácií. Kúpte si, poprípade si vyrobte krásne drevené dekorácie – postavičky, srdiečka, ktoré môžete ozdobiť krásnou jutovou stuhou a drevenými gombíkmi. Drevené dekorácie vešajte na vŕbové konáriky, ktoré môžete umiestňovať aj do vyššie spomínaných krištáľových váz.

Z dreva si dokážete vyrobiť aj typické dekoračné písmenka, z ktorých vytvoríte slová: HOME, RELAX, LOVE. Tieto drevené dekorácie vám odporúčame umiestňovať na okenné parapety, ale pozor, aby ste si ich pri odostieraní závesov nezhodili.

Deky pletené ručne z hrubej priadze

Takéto deky ste mali možnosť vidieť aj na blogoch známych slovenských blogeriek. Krásne vyniknú na manželskej posteli, ale skvele vám poslúžia aj večer pri pozeraní televízie. Ak viete pliesť, takúto deku si dokážete vyrobiť aj sami. Ak ale nie, nájdite si na internete hand made výrobcov, ktorí sa tvorbe takýchto diek venujú.

Obrazy z mozaiky

Ak vás už obrazy, ktoré máte v interiéri nudia, určite vás zaujmú obrazy z mozaiky. Stačí, keď si nájdete firmu, ktorá vám takýto obraz z množstva vami vybraných fotiek vytvorí. Uvidíte, že výrazne zmení atmosféru miestnosti, v ktorej bude umiestnený. Fotomozaika je jednoducho IN!

Čo tak starý obraz umiestnený nad sedačkou vymeniť za krásnu fotomozaiku?

Pozri aj:   Príbeh Ivany rozčúlil divákov: “Prečo ju máme ľutovať?“ pýtajú sa!