Ak sa spustí debata o najkrajšom ženskom pozadí Slovenska, mnohí z vás si iste medzi prvými adeptkami spomenú na nádhernú fitnessku Timeu Trajteľovú. Teraz ho pre všetkých svojich priaznivcov ukázala v celej kráse!

Timea Trajteľová je známa fitnesska a influencerka, ktorej Instagram je plný dráždivých snímok. Jej dokonalé telo je pastvou pre oči a najnovšia fotka zadočku v bielych plavkách nie je výnimkou. Timea sa takto rajcovne nechala zvečniť počas dovolenky na Bahamách a už za prvú hodinu si jej pýcha vyslúžila 6000 lajkov. Keď ju zbadáte, dáte jej srdiečko aj vy!

Timea Trajteľová

 

View this post on Instagram

💙 Bahamas 💙 Táto pláž patrí jednoznačne medzi najkrajšie miesta, ktoré som kedy navštívila.. Dovolenku na Bahamách som plánovala naozaj dlho, nakoľko to mala byť naša prvá exotická dovolenka, ktorá nám popri pracovnej a súťažnej vyťaženosti vyšla a zároveň som chcela svoju lásku na meniny obdarovať výnimočným darčekom.. 🙂 Nakoniec niečím ešte výnimočnejším obdaroval on mňa a na tejto dovolenke ma požiadal o ruku 💍 Bolo to nádherných pár dní, ktoré nám čiastočne zmenili život a na ktoré radi spomíname 🙂 Máte nejaký svoj cestovateľský sen alebo miesto, kde by ste chceli ísť? #Memories #Love #Life #Bahamas

A post shared by Timea Trajtelova – IFBB Bikini (@timeatrajtelova) on

zdroj:manmagazin.sk

Pozri aj:   Opäť ROZCHOD? Známa tvár šoubizu strávi sviatky bez partnerky!