Jasmina Alagič sa stala jednou z najvyhľadávanejších tvárí slovenského šoubiznisu. Stalo sa tak po tom, čo sa objavila po boku Leoša Mareša v televíznej šou Superstar a k zvýšenej sláve jej nepochybne pomohlo aj odhalenie vzťahu s úspešným raperom Patrikom “Rytmusom” Vrbovským. 

Jasmina, ako jedna z ôsmich známych osobností, vystupuje v zábavnom programe s názvom Tvoja tvár znie povedome, kde predvádza jeden skvelý výkon za druhým. Diváci a fanúšikovia exotickej krásky si však na jej tele všimli výrazné zmeny, čo mnohí zdôrazňovali pod jej zábermi na sociálnych sieťach. Sú za náhlym poklesom váhy zdravotné problémy či nebodaj prílišné pracovné tempo?

To, že sa postupne stráca pred očami, napokon potvrdila aj samotná moderátorka. Svojich verných priaznivcov však okamžite upokojila. „Dostala som sa na váhu, ktorú som nikdy nemala, ale ja už som sa v tom necítila dobre, takže som si povedala, že vôbec žiadne hladovky,” uviedla temperamentná kráska v rozhovore pre Markízu, pričom priznala, že sa do prvotnej diéty pustila predovšetkých kvôli vystúpeniam v Tvojej tvári, kde má častokrát výstredné kostýmy odhaľujúce rôzne časti tela.

zdroj:slovakwoman.sk