Nový prírastok do rodiny! Len v marci vyplávalo na povrch sladké tajomstvo modelky Adriany Sklenařikovej (46), keď potvrdila, že sa konečne stane mamou.

Neskôr sa navyše ukázalo, že rodina má na radosť hneď dva dôvody. Jej mladšia sestra Natália (41) bola tiež tehotná a podľa najnovších informácií už aj porodila. Na svet priviedla rozkošné dievčatko, ktorému dali meno Stella.

Adriana Sklenářiková prežíva momentálne jedno z najkrajších období vo svojom živote, keď sa už onedlho konečne stane mamou. Jej sen o vlastnom potomkovi sa jej splní už v júli. K obrovskej radosti z nadchádzajúceho materstva sa v sobotu pridala ďalšia šťastná udalosť, keď jej mladšia sestra Natália porodila rozkošné dievčatko Stellu. „Narodila sa malá hviezdička, želám jej všetko dobré,“ napísala na svoj internetový profil dojatá čerstvá mamička.

K úžasnej rodinnej novine sa vyjadrila aj Adriana, ktorá svojej mladšej sestre zablahoželala na sociálnej sieti. „Krásny francúzsky deň matiek všetkým mamám, ale predovšetkým tej mojej a mojej sestre, ktorá je maminkou odvčera,“ vyznala sa na internete. Obe sestry si tak čoskoro môžu vymienať materské skúsenosti a vzhľadom na to, že Natália býva v Paríži, kam Adriana často cestuje, nie je vylúčené, že budú svoje malé poklady aj spoločne kočíkovať.

Zdroj  :čas.sk

Pozri aj:   KONEČNE SA DOČKALA? Barbora Balúchová vyzerala v svadobných šatách nádherne!