Zub času si nevyberá. Tak, ako sa s ním musela zmieriť nestarnúca herečka Zdena Studenková, musia sa s ním popasovať mnohé naše krásky s mladším rokom výroby

Starnutie je prirodzený proces a čas je jediný spravodlivý. Každému z nás plynie rovnako. Niektoré však tento údel nezvládajú dobre.

Kedysi plnili módne magazíny, pózovali na každom večierku a naháňali toho pravého. Niektorým sa to podarilo, iné sú stále bez partnera.
Tie úspešnejšie si chytili milionára a žijú bezstarostný život. Mnohé z nich majú deti, iným táto radosť nebola dopriata. V každom prípade, stres a život plný práce a večierkov zanechal stopy na každej.

V srdcových záležitostiach sa príliš nedarí Anete Parížkovej. Prešla si už dvomi rozvodmi. Partnerstvo jej skrachovalo so Stanom Gurkom. Má tri deti a aktuálne má po boku partnera Miroslava, s ktorým je už druhý rok. Snáď sa moderátorke podarí si túto lásku udržať.

Najvýraznejšia moderátorka Zuzana Belohorcová striedala milionárov pravidelne. Nakoniec sa rozhodla založiť si rodinu s českým podnikateľom Vlastom Hájekom. Dvojica žije už roky na slnečnom Miami.

 

Krásna Karolína Čičátková, ktorá vyhrala súťaž Miss sa na večierkoch priveľmi neukazovala. Nie dlho po víťazstve sa dala dokopy s milionárom Ivanom Kmotríkom. S pracháčom má dcéru, ale nežijú spolu. Kmotrík si spravil dcéru s ďalšou misskou Timeaou Szabóovou.

Udržať mladosť sa snažia celebrity rôznymi kozmetickými vymoženosťami. Ospevovanou kyselinou hyalurónovou, alebo botoxom. Na týchto záberoch sú hviezdy ešte bez zásahov a prirodzené.

Zdroj : Pluska .sk

Pozri aj:   FOTO Gottova Ivanka najprv skúšala spev a najnovšie je z nej maliarka: To, ako sa vybúrila na Kájovi na plátne, musíte vidieť!