SMS komunikácia a fotky, ktoré pred pár hodinami začali kolovať internetom, sú momentálne predmetom búrlivých diskusií. Zsuzsová totiž Glváča oklamala a na pikantných fotkách je…

Pred pár hodinami šokovalo verejnosť odhalenie, že Zsuzsová si mala posielať SMS a pikantné fotky aj podpredsedom Národnej rady Martinom Glváčom (Smer). Na záberoch nechýbajú odvážne pózy a bujný dekolt tmavovlásky, ktoré si od “maznáka”, ako mala Glváča v telefóne uloženého, vyslúžili odpovede ako “si božsky krásna” či “zaslúžiš si opateru”.

Teraz však vyplávala na povrch aj ďalšia informácia o tom, ako mala obvinená lákať vysokopostavených mužov. V prípade komunikácie s Glváčom sa televízii Markíza podarilo odhaliť totožnosť žien, ktoré na fotkách posielala, foto >>> TU <<<. Nešlo totiž o samotnú Zsuzsovú, ale o svetové modelky, ktorých zábery mierne upravila.

Tieto potom preposielala podpredsedovi s tým, že ide o jej vlastné. Modelky, ktoré na Slovensku nie sú príliš známe, sa tak stali doslova návnadami na vplyvných mužov. Za všetky krásky možno spomenúť napríklad Volkonskayu Reshetovu či Alexandru Evglevskayu.

 

zdroj:hitky.sk