Tomáš Maštalír (41) pred pár dňami poriadne prekvapil fanúšikov, keď sa v absolútnej tichosti oženil so svojou partnerkou. Aj keď si mnohí mysleli, že ostane starým mládencom, on si vybral ženu svojho života. Teraz prasklo aj tajomstvo jeho záhadnej Kristíny (34), dnes už Maštalírovej…

 Tomáš Maštalír ostával po rozchode s Táňou Pauhofovou dlho sám a oficiálne sa neukazoval v spoločnosti žiadnej priateľky. Mnohí si dokonca mysleli, že fešák slovenského šoubiznisu ostane napokon starým mládencom. O to väčšie prekvapenie nastalo, keď sa prevalila informácia, že herec sa tajne oženil so záhadnou mladou ženou.

Pani Maštalírovou sa napokon stala Kristína (34), ktorá pracuje už štyri roky na Úrade vlády SR. Nevýrazná tmavovláska si zrejme získala Tomášovo srdce svojou láskou ku športu a divadlu, no aj herec jej musel okamžite zaimponovať. Kristína mala byť totiž podľa informácii Plusky ešte nedávno zasnúbená, no potom, ako ju kamarátka zoznámila s Maštalírom, začalo mať všetko rýchly spád.

Cez leto sa totiž narýchlo zobrali a Kristína predstavila svojho nového snúbenca aj rodičom. Maštalír je po jej boku zjavne šťastný a svoju manželku si vozí každé ráno z pekného bytu do práce. Mladá žena sa ale s takým úlovkom, akým fešný herec nepochybne je, príliš nevystatuje. Na svojom profile si len nenápadne zmenila priezvisko S. na nové M. a ku svojej svadbe sa odmieta vyjadrovať.

zdroj:hitky.sk