Žeby sa v slovenskom šoubiznise prevalila ďalšia tajná svadba? V hlavnej úlohe sa tentokrát ocitol obľúbený slovenský spevák. Slová moderátora na istej akcii poriadne zaskočili všetkých prítomných…

Peter Cmorík (38) sa spolu so svojou partnerkou, huslistkou Danielou Lovlin (30), stali rodičmi synčekov Števka a Peťka. Od narodenia ich dvoch pokladov ubehlo osem mesiacov, no najnovšie sa prevalili slová o ich tajnej svadbe. Alebo žeby bolo všetko inak?

Jeden z najúspešnejších slovenských spevákov, ktorý začínal ako víťaz druhej série speváckej súťaže SuperStar, má dôvod na radosť aj v súkromnom živote. Po boku krásnej huslistky Daniely sa stal otcom krásnych zdravých synčekov, ktorí mu robia radosť každý deň. Hoci sa doposiaľ o ich svadbe stále len šepká, počas nakrúcania benefičného projektu Noc nádejí na RTVS sa podaril moderátorke večera poriadny trapas.

Speváka a jeho partnerku totiž uviedla ako manželov: “Peter Cmorík s kapelou a jeho manželka Daniela,” preriekla sa a po jej slovách ostali viacerí zaskočení novinkou s domnením, že sa zrejme konala tajná svadba. Peter ale pre Topky uviedol veci na pravú mieru a svadbu dvojice nepotvrdil: “Nie, nie. Zatiaľ nie,” odvrátil špekulácie. Je teda jasné, že išlo v tomto prípade len o chybu moderátorky a Peťo s Danielou zrejme dodržia slovo a svadbu si vystroja až keď budú drobci trochu väčší.

zdroj:hitky.sk

Pozri aj:   Christová v problémoch: Stala sa obeťou medzinárodného podvodu!