Milenku svojho otca nemusí. Felix Slováček mladší (34) na rovinu povedal, či si myslí o Lucii Gelemovej (35).

Syn Felixa Slováčka (75) a Dády Patrasovej (62) v rozhovore pre český denník Blesk prezradil detaily zo súkromia svojho otca, ktorého má podľa jeho slov veľmi rád a je preňho veľkou autoritou. Slová o jeho mladej milenke si však neodpustil.

„Môj otec je strašne chytrý, sčítaný, veľa toho v živote dokázal a teraz si chce užívať život, má 75 rokov. Je mu v podstate jedno, čo si kto o ňom myslí. S mamou im to asi nefungovalo, pretože na vzťah musia byť vždy dvaja. To dievča je určite chytré, aj keď veľmi urputné. Zdá sa mi, že chce aby ju všetci videli za každú cenu, a to sa mi nepáči,“ uviedol Slováček mladší, ktorý priznal, že zo začiatku od neobyčajného vzťahu otca odhováral, no nepomohlo to, tak to potom vzdal.

Možno pripustím, že ho má rada, ale neviem vlastne, čo ona od toho čaká. Či chce mať deti, či sa chce vydávať alebo či chce peniaze. Podľa mňa chce byť známa, chce aby ju bolo vidieť, aby bolo vidieť jej obrazy, čo zvyšuje ich cenu. A jednoducho sa jej to takto podarilo. Keby to nebola Gelemová, bola by to nejaká iná,“ hovorí na margo otcovej priateľky s tým, že naznačil, že Luciu veľmi nemusí. „Vy by ste mali radi niekoho, kto rozdelil a rozvrátil vašu rodinu?“ dodal. Napokon priznal, že Gelemová je veľmi žiarlivá a prekáža jej aj to, že sa Felix stýka so svojimi vlastnými deťmi.

Zdroj : Čas.sk

Pozri aj:   Júlia Hečková sa vracia po 20 rokoch: Tajný život v pražskej vile