Niektorí učitelia sa stali učiteľmi, lebo chceli vzdelávať mladé generácie. Iní si na nich chceli vybíjať svoju zlosť. V tom druhom prípade to potom končí vtipnými zápismi a pokarhaniami, ako sú napríklad tieto.

1. Dostal som sa do problémov, lebo som čítal knihu, ktorá bola „príliš náročná a vyspelá“ na môj vek. Bol som piatak. A čítal som Harryho Pottera

2. Na obede som dostal vynadané od učiteľky, pretože som hral hru, ktorá uctieva diabla – Magic: The GatheringNa druhý deň som nahovoril spolužiakov, aby si držali karty na čele a spievali chorál, keď učiteľka vojde do triedy. Bol z toho poriadny prúser.

3. Na prvom stupni základnej školy som mala veľký problém z toho, že som nakreslila anatomicky presný obrázok sučky dalmatínca, ako kojí svoje mladé. Učiteľ a dokonca aj riaditeľka boli nahnevaní, že som tam namaľovala bradavky. „Ale pes má bradavky!“ ziapala som na celú učebňu.

4. Obula som si do školy také tie topánky s vybíjaným podpätkom. Nebola to možno najvhodnejšia obuv, no nemali sme dress code, takže som nerobila nič zakázané. Dievča, ktoré ma celú strednú šikanovalo, nedokázalo prekusnúť, že sa mi konečne dostáva pozitívnej pozornosti. Tak ma nahlásila učiteľke. Vraj sa pri mne bojí, lebo moje topánky vyzerajú nebezpečne a mohla by som ich použiť ako zbraň. Po zvyšok dňa som teda musela chodiť bosá.

5. Hral som sa s dievčatami. A pod pojmom hral si predstavte, že sme sedeli pri jednom stole na obede a smiali sa. Vtom k nám prišla kuchárka a poslala ma preč. Vraj by som si mal radšej nájsť nejakých chlapčenských kamarátov.

6. Dostala som poznámku, lebo som prirovnala náboženstvo k pizzi. Povedala som, že kresťanstvo je pizza a katolicizmus a protestantstvo sú ako Pizza Hut a Domino’s. Všetky sú technicky vzaté pizza, ale aj tak je každá trošku iná.

7. Dostal som zápis do triednej knihy za to, že som mal príliš veľa zápisov v triednej knihe.

8. Vyhodili ma z katolíckej školy, pretože som si prefarbila vlasy na ryšavo. Keď som sedela pred riaditeľňou a čakala, kým ma vyzdvihne otec, prešiel okolo mňa kňaz a povedal: „Fakt nechápem, prečo ťa vyhodili.“

 

10. Dostala som zápis za to, že som sa v maturitnom ročníku bozkávala so svojím frajerom. V ten deň som ale nebola v škole. Zápis mi nakoniec anulovali a ako bonus som zistila, že ma podvádzal. Dnes má tri deti s dvomi rôznymi ženami a je „šťastne“ rozvedený. Obaja máme len 23.

11. Bol som podmienečne vylúčený, lebo som sa heckol na školskú wifinu a predával som heslo za jedno euro. Najlepšie na tom bolo, že som bol vylúčený presne týždeň pred jarnými prázdninami, takže som mal aspoň dlhé voľno.

12. Raz som si do školy doniesla psa a celý deň som ho nosila na rukách (áno, bol ťažký). Brala som ho na každú hodinu, nikto si ho nevšimol, až ma pred poslednou hodinou niekto bonzol. Do učebne vletela moja triedna: „Prečo…? Prečo tu máš psa? Choď domov.“ Tak som išla. Aj tak to bol super deň. Och a spomínala som, že môj pes je husky?

Zdroj : emefka.sk

 

 

 

 

Pozri aj:   Kompletná zostava koučov v Hlase Československa ODHALENÁ!