Pavol “Paco” Styk a Veronika Pavlíková sa zoznámili vďaka reality šou Farma 4, kde obaja bojovali o výhru 50-tisíc eur. Vzťah, ktorý vznikol pred kamerami bol podľa fanúšikov a ich farmárskych kolegov odsúdený na zánik. Dvojica však určite prekvapila, keď vyvrátila všetky pochybnosti širokej verejnosti

 

Paco s Veronikou si boli na statku čoraz bližší, no Pavlíková odmietala akýkoľvek vzťah, keďže mala v aktuálnom období partnera. Pracovitého farmára mala však na Farme stále po svojom boku. Bývalá farmárka Jana Hrmová vtedy Veroniku obvinila, že jej úmysly nie sú také dobrosrdečné. Paco sa stal totiž víťazom štvrtej série reality šou, pričom si odniesol domov poriadny balík peňazí.

Pár však vyvrátil všetky pochybnosti, keďže sa po natáčaní spoločne vybrali do Anglicka. Farmári tvoria pár už päť rokov, pričom precestovali veľkú časť sveta. Paco pracuje na stavbách, a zároveň je aj supervisorom. Veronika sa zas venuje práci s deťmi ako opatrovateľka. Dvojica dokonca fanúšikom oznámila, že sa nedávno zasnúbili a radi by sa vrátili späť na Slovensko.

Zdroj : hitky.sk

Pozri aj:   Otrasné správanie Miši vo finále Farmy: TOTO je dôvod jej útokov!