Splňte si sen o podnikaní a začnite podnikať s offshore spoločnosťou

Aj vás už otravuje večne nahnevaný šéf a jeho blbé poznámky? Už nechcete byť zamestnaní vo firme, kde vás stále niekto na niečo upozorňuje aj bez toho, aby ste sa dopúšťali nejakých chýb?

Ak na tieto otázky odpovedáte kladne, mali by ste skúsiť niečo iné, niečo, čo vás pravdepodobne bude napĺňať viac. Máme na mysli podnikanie, konkrétne podnikanie s offshore spoločnosťou.

Čo je to offshore firma a prečo by ste si ju mali vyberať?

Ak vám tento názov absolútne nič nehovorí, my vám prezradíme, čo je to. Offshore firmy sú firmy založené za účelom vyhnúť sa vysokým daniam, ktoré máme na Slovensku a sú založené a registrované v legálnych entitách, kde je daňová záťaž minimálna, ideálne nulová. Vyhľadávajú ich ľudia, ktorí túžia ušetriť na daniach a hlavne chcú získať medzinárodnú prestíž.

Ak hľadáte spôsob, ako sa vyhnúť plateniu vysokých daní, tak práve offshore firmy sú to najideálnejšie, ako z tejto nie príliš priaznivej situácie vykľučkovať. Nikto nechce platiť vysoké dane. Tak prečo nevyužiť možnosť neplatiť ich, keď sa to dá?

Company Formation

Ak by sme vám mohli odporučiť, kontaktujte Company Formation. Majú skúsenosti so zakladaním offshore spoločností na Seychelách, vo Veľkej Británii, na Cypre a v iných daňových rajoch ako sa krajiny s nulovým a minimálnym daňovým zaťažením označujú.

Podnikanie na ostrove

Seychely nie sú len dovolenkovým rajom. Váš biznis môžete rozbehnúť práve v tejto krajine. Založte si offshore firmu práve tam a čerpajte výhody, ktoré takéto firmy v daňových rajoch prinášajú. 0% dane, nízke poplatky za vedenie spoločnosti, ale i právna a politická stabilita krajiny sú výhody, ktoré by vás mohli presvedčiť, aby ste sa obrátili na Company Formation a založili si offshore firmu práve na tomto ostrove. Kúpte kvalitnú techniku- počítače, notebooky a kvalitné tlačiarne spolu s tými najlepšími náplňami do tlačiarne a rozbehnite svoj biznis ďaleko za hranicami nášho malého Slovenska. Vy na to máte!