Vyzerá to ta, že práca pre kráľovskú rodinu nie je vôbec jednoduchá.

Mellisa, ktorá bola jednou z hlavných organizátoriek svadby Meghan a Harryho, podľa zdroja Etonline z prostredia kráľovskej rodiny šokovala celý palác. Medzi všetkými jeho obyvateľmi bola podľa zdroja veľmi obľúbená. Najpravdepodobnejším dôvodom, ktorý sa v súvislosti s odchodom asistentky spája, je fakt, že na tomto poste pracovala pod obrovským tlakom. Bola osobou, ktorá pred májovou kráľovskou svadbou riešila záležitosti ohľadom účasti rodiny Meghan. Pripomeňme si, že otec nevesty sa na obrade nezúčastnil. V minulosti sa vyjadril, že sa Meghan od svojej rodiny dištancuje.

Povráva sa tiež, že bývalá herečka a vojvodkyňa v jednej osobe, je na zamesnancov rodiny veľmi prísna. Kvôli jej prístupu k „poddaným“ sa mala dostať do hádky so svojou švagrinou Kate Middleton. Kronikár kráľovskej rodiny Robert Jobson vo svojej najnovšej knihe „Charles at Seventy“ (Charles v sedemdesiatke) napísal, že Harry je od svadby voči personálu výbušnejší a že „Meghan dostane všetko, čo chce.“

V priebehu tohto týždňa tiež vyplávali na povrch informácie o nezhodách medzi kráľovnou a novopečenou členkou rodiny o tom, ktorý diadém mala mať na sebe počas svadobného dňa. Kráľovná mala tiež námietky voči tomu, aby rozvedená herečka mala na sebe počas obradu závoj.

zdroj:čas.sk